نام کامل:فرهاد صفار,نام مستعار:رایمون گستر.آدرس سایت:www.www.raymongostar.com.همکاران:espako.com
5 از 5
ورود
تهران، اندیشه، فاز4، مجتمع تجاری ارغوان، واحد 276
02165361707
09121119510
info@raymongostar.com

صفحه اصلی

متن توصیفی تصویر

انواع فلوکولانت ( پلی اکریل آمید - PAM ) های وارداتی توسط شرکت رایمون تا این لحظه به دو گروه زیر تقسیم می شوند:
فلوکولانت آنیونی W235
RAYMON FR-W235 Anionic Polyacrylamide
فلوکولانت آنیونی W245
RAYMON FR-W245 Anionic Polyacrylamide
فلوکولانت ( پلی اکریل آمید یا پلی الکترولیت - PAM ) چیست؟
فلوکولانت یا پلی اکریل آمید یا پلی الکترولیت ( PAM ) یک منعقد کننده شیمیایی است که مهمترین کاربرد آن در فرایند جداسازی ذرات جامد از مایع است که موجب تسهیل و تسریع فرایند ته نشینی ذرات جامد معلق در مایع می شود.
به عبارت دیگر فلوکولانت ( پلی اکریل آمید - PAM ) در تسهیل فرایند تصفیه پساب و به دست آوردن آب زلال نقش اساسی دارد و عملکرد آن بدین صورت است که پس از حل شدن فلوکولانت ( پلی اکریل آمید - PAM ) در پساب ، این منعقد کننده با خنثی کردن بار الکتریکی عمدتا منفی ذرات پالپ موجود در پساب باعث برخورد آنها با یکدیگر و متراکم تر شدن و حجیم تر شدن آنها شده که اصطلاحا به این عملکرد فلوک شدن گفته می شود و ادامه این زنجیره طولانی تشکیل شده به وسیله فلوکولانت در فاز مایع ، موجب به دام افتادن بیشتر ذرات ریز دانه و تشکیل ذرات بزرگ و حجیم فلوک شده که نهایتا ته نشینی سریعتر ذرات جامد را در بر خواهد داشت.
فلوکولانت ( پلی اکریل آمید - PAM ) حل شده در مایع که باعث این ته نشینی می شود ، مایع زلال شده و پالپ غلیظی را حاصل خواهد کرد که در واقع همان نتیجه دلخواه استفاده از فلوکولانت است. به زبان ساده از فلوکولانت در صنعت جداسازی جامد از مایع استفاده می شود.
مشخصات فنی و دیتا شیت :
انواع فلوکولانت ( پلی اکریل آمید - PAM ) هایی که توسط شرکت رایمون وارد می شوند با توجه به تحقیقات فراوان و آزمایشات گسترده بر روی پساب های در دسترس و همچنین با توجه به سایر موارد جانبی تولید به کیفیتی رسیده است که دارای وجه تمایزهایی نسبت به دیگر انواع فلوکولانت های موجود در بازار می باشند که در ادامه به توضیح آن می پردازیم :
فلوکولانت های شرکت رایمون در انواع مختلف و با شارژهای آنیونی متفاوت طیف وسیعی از پساب ها را در صنایع مختلف تصفیه می کنند.
فلوکولانت های شرکت رایمون عملکردی تقریبا مشابه با فلوکولانت های فرانسوی شرکت SNF و فلوکولانت های آلمانی شرکت BASF دارند.
فلوکولانت های شرکت رایمون برای حمل و نقل آسان تر در بسته بندی های بیست کیلوگرمی عرضه می شوند.
فلوکولانت های شرکت رایمون دارای PH کمتری نسبت به دیگر انواع فلوکولانت های مشابه موجود در بازار می باشند.
لطفا برای دریافت دیتا شیت فلوکولانت های شرکت رایمون درخواست رسمی ایمیل کنید.
شکل ظاهری :
فلوکولانت ( پلی اکریل آمید - PAM ) های وارد شده توسط شرکت رایمون به صورت پودر سفید گرانولی بدون بو می باشند که درون کیسه های دولایه با دهانه باز شونده از کنار به صورت بسته بندی های بیست کیلوگرمی تولید و عرضه می گردند.
مشتریان :
فلوکولانت های شرکت رایمون توانسته است در تصفیه پساب طیف وسیعی از صنایع قدرت نمایی کنند که از آن جمله می توان به شرکت های صنایع نفت و گاز مانند شرکت های حفاری و همچنین صنایع معدنی مانند معادن شن و ماسه ، سنگ آهن و سنگبری ها اشاره کرد.
فلوکولانت، فولوکولانت، پلي اکريل آميد، پلي الکتروليت، عرضه مستقيم فلوکولانت، واردات فلوکولانت، کلاريفاير، تيکنر، فيلتر پرس، اوواش، سرند خشک کن، فک

تهران، اندیشه، فاز4، مجتمع تجاری ارغوان، واحد 276
02165361707
09121119510
info@raymongostar.com
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)