نام کامل:فرهاد صفار,نام مستعار:رایمون گستر.آدرس سایت:www.www.raymongostar.com.همکاران:espako.com
5 از 5
ورود
تهران، اندیشه، فاز4، مجتمع تجاری ارغوان، واحد 276
02165361707
09121119510
info@raymongostar.com

مقاله شماره 16: اقدامات ایمنی درباره فلوکولانت

طراحی سایت

در این مقاله سعی شده است مواردی از اصول ایمنی کار با فلوکولانت توضیح داده شود تا شاهد آسیب های احتمالی به چشم و پوست و ریه نباشیم.
در خصوص چشم و در صورت تماس فلوکولانت با آن، نوعی سوختگی شیمیایی در چشم ایجاد می شود که همراه با کمی درد و سوزش خواهد بود. یک فوق تخصص جراحی ترمیمی چشم شست‌ و‌ شوی ممتد و فوری چشم با آب پس از تماس با فلوکولانت را بهترین راه برای پیشگیری از آسیب‌های دائمی بافت چشم معرفی کرده است. وی درباره تأثیر
فلوکولانت در چشم گفت: اولین اقدام پس از تماس مستقیم چشم با فلوکولانت، شست‌ و‌ شوی چشم با اولین مایع در دسترس حتی مایع دستشویی است، بدین شکل که چشم را در مدت زمان طولانی یعنی نیم ساعت تا یک ساعت به طور مرتب با آب یا هر مایع در دسترس بشویید تا مواد شیمیایی رقیق شده و از چشم خارج شوند و سپس به چشم پزشک مراجعه نمایید.
درخصوص تماس فلوکولانت با پوست و مضرات آن، نظرات متفاوت و ضد و نقیضی وجود دارد، اما آنچه بهتر است این است که هنگام کار با فلوکولانت حتما از دستکش و ماسک استفاده شود و طبق مقالات تایید نشده تماس پوست با فلوکولانت حل شده در مایع مضرات بیشتری نسبت به تماس پوست با فلوکولانت جامد دارد.
با توجه به موارد فوق و تایید یا عدم تایید آن توسط مراجع علمی ذیصلاح، بهتر است استفاده از عینک و دستکش و ماسک در دستور کار قرار گیرد.
تهران، اندیشه، فاز4، مجتمع تجاری ارغوان، واحد 276
02165361707
09121119510
info@raymongostar.com
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)